OUR ALUMNI


A spot in the program is not guaranteed, but you will be invited to an info meeting by one of our mentors to see if you qualify.
DIFFERENT PEOPLE,
SAME SUCCESS PRINCIPLES

See what others have to say about their experiences:
DIFFERENT PEOPLE,
SAME SUCCESS PRINCIPLES
See what others have to say about their experiences:
Coming soon
...
Coming soon
...
Coming soon
...
Elinor Toming
Kui ma 2005. aastal esimest korda Helsingis USA-sse lendavale lennukile astusin ei olnud mul aimugi, kuidas minu elu muutuma hakkab. Esimesele suvele järgnes veel kuus töist, arendavat, põnevat, väljakutsuvat ja samas lõbusat suve.

Küsid, et mida õppisin? Enesedistsipliini, kiiresti otsuste tegemist, hambad ristis asjade ära tegemist, ausust iseenese vastu. Kindlasti ei saa märkimata jätta ka inimeste tundma õppimist, meeskonnatööd, juhtimiskogemust ja läbirääkimisoskusi. Müügitöö tundub vaid lihtsalt müük, kuid tegelikult annab Southwestern Advantage programmi läbinud noorele inimesele juurde lisaks müügioskusele palju muid eluks vajalikke oskusi. Kõiki neid oskusi on mul läinud vaja oma töökohal ülikooli turundusmeeskonnas ja vastutava isikuna järelkasvu projektide eest.

Väikese lapse ema, elukaaslase ja aktiivselt töötava inimesena pean end tihti motiveerima teatud tegevusi tegema, et jõuda soovitud tulemusteni. Osates näha aga suuremat pilti ning kaugemat eesmärki on seda märksa lihtsam teha. Eesmärkide seadmine ja nende poole pürgimine (tõelised eesmärgid on väljakutsuvad) on kindlasti programmi läbinud noore äratuntavad jooned. Lisaks olles näinud 7 suve jooksul ca 21 000 perekonda, tekkis ka endal hea pilt, milline ema soovin oma lastele olla ja milline naine oma mehele. Mitmeid nähtud põhimõtteid kasutan täna tihti oma igapäevaelus.

Kokkuvõtvalt ütleks, et oskus müüa on see, mis meid elus edasi viib ja kindlasti on igal noorel Southwestern Advantage'í programmist midagi õppida. Olgu selleks soov areneda kui isiksus, näha maailma, õppida keelt või hoopis teenida nelja kuuga palju raha. If there is a will there is always a way!
Mihkel Leis
Southwesterni suvesid on mul kokku viis - kolmel aastal käisin raamatuid müümas USAs ja kahel Kanadas. Mind oli korduvalt kutsutud infotundi, aga olin ära öelnud, sest arvasin, et see pole minu jaoks. Kõik muutus 2010. aastal, kui läksin 11 kuuks Eesti Kaitseväkke ja mu elukaaslane otsustas raamatuid müüma minna, et aeg kiiremini mööda läheks. Kui ta septembri lõpus Eestisse parima uue raamatumüüja tiitli ja umbes 20 000 USD tšekiga naases, mõtlesin, et kui tema sellega hakkama saab, saan ka mina. Nii hakkasingi kaitseväes olles valmistuma oma esimeseks Ameerika suveks. Nädalavahetustel, kui pääsesin linnaloale, võtsin elukaaslasega uut materjali edasi ning tagasi kaitseväes olles harjutasin oma salestalk'i metsas puude või lehmadega. Mingil imekombel õnnestus mul isegi ühel suurel kohtumisel käia, kus kõik teised esmakordsed müüjad tarkust omandasid. Kuna eesmärk ja tahe oli suur, läks mul enam-vähem hästi, jäin esimese aasta Eesti raamatumüüjate seas neljandaks.

Vaatamata sellele, et suures pildis on kogu müügiprotsess ja töö sama, oli iga järgnev suvi erinev. Kui esimesel aastal oli peamine rõhk sellel, et saada müügiprotsess natukenegi selgeks ja õppida ära tööharjumused, siis järgmistel suvedel sain õppida seda, kuidas valmistada ette teisi inimesi, et neil hästi läheks ja juhtida väikest müügiorganisatsiooni. Lisaks sellele olid geograafilised töökohad erinevad. Kui esimene suvi viis mind Washingtoni osariiki, siis teine suvi oli Montanas ja Wyomingus, kolmas Oklahomas ja Texases, neljas suvi British Columbias ja viimane viies suvi New Brunswickis. Ühes kohas oli rohkem mehhiklasi, teises rohkem redneck'e, kolmandas native american'e. Mõnes kohas oli rohkem lihttöölisi, mõnes teises oli rohkem naftaväljade töötajaid, kolmandas kohas rohkem kõrgemalt harituid spetsiifiliste tööde tegijaid. See tähendas, et pidin õppima ära, kuidas erinevates tingimustes erinevatele inimestele selgeks teha, miks see, mida müün, on neile parim. Mina teadsin, et need raamatud on ägedad, nüüd oli vaja see lihtsalt neile selgeks teha.

Lisaks müügioskusele paranes mu inglise keel ja suhtlemisoskus, õppisin olema iseseisvam ja hakkama saama mis iganes tingimustes. Raamatumüügisuvi on lihtsalt midagi sellist, mis viskab mugavustsoonist välja ja paneb tegutsema. Seda oleks saanud ilmselt ka Eestist, aga mitte nii kiiresti ja kontsentreeritult. Nüüd, igapäevaselt fotograafina töötades, leian end ikka aeg-ajalt mõtlemas Southwesterni suvedele. Nii nagu raamatumüüjana, olen ka fotograafina iseenda ülemus ja pean igapäevaselt leidma üles iseenda parima versiooni. Southwesternis õpitud tööharjumused ning oskus märgata keerulistes olukordades oma negatiivseid mõtteid ja neid positiivseiks muuta, on mind sellel teel palju aidanud. Igapäevaselt on Southwesterni suvedest kasu ka klientidega suhtlemisel ja problemsolving'ul, sest nagu iga raamatumüügisuvi ja tööpiirkond on erinevad ja nõuavad erinevaid oskusi, nõuab ka iga kliendi pildistamine oskust kiirelt reageerida erinevatele probleemidele ja need muretult lahendada. Kokkuvõtvalt arvan, et SW kogemus andis mulle eduka alguse iseseisvaks eluks nii finantsiliselt kui ka erinevate oskuste poolest ning julguse luua oma ettevõte ja hakata iseenda ülemuseks.
Karin Kaup
Müüsin USAs raamatuid 6 suve. Esimesel korral läksin otsima seiklust. See seiklus läks iga aastaga suuremaks ja põnevamaks! SWA on parim projektijuhtimise ja inimestega töötamise reaalse elu kiirkursus, mida üks noor inimene lühikese ajaga läbida saab. Tunnen, et SWA programmis õpitud oskused ning kujunenud mõtteviis ja ellusuhtumine jäävad oma positiivsel moel meiega alatiseks. Lisaks jääb see reisipisik!

Täna tegutsen advokaadina. Oma erialal töötades kasutan SWAs õpitut iga päev – efektiivsel kuulamisel, argumenteerimisel, läbirääkimiste pidamisel, kliendi-, müügi- ja meeskonnatöös. Õigete küsimuste õigel ajal küsimine on oskus, mida saab raamatuid müües palju lihvida. Olen super tänulik oma kannatlikele mentoritele, kes mind juhendasid, sõpradele, kes mind usaldasid ja tulid otsima oma seiklust ning kõigile tuhandetele toredatele peredele, kes meilt raamatuid ostsid.

Get ready for the all-time best summer!

Whatever you can do, or dream you can do, begin it. Boldness has genius, power, and magic in it. Begin it now. (Goethe)
I want to get experience!
Come to the info meeting and see how a person with your character and habits is able to become successful in any area!

USA: 2451 Atrium Way, Nashville, Tennessee
Estonia: Lauteri 5, Tallinn | Kompanii 10, Tartu
Latvia: Elizabetes iela 51, Centra rajons, Rīga
Lithuania: Totorių gatvė 3, Kaunas
Poland: Mickiewicza 33, Poznań
Slovakia: Kollárovo námestie 16, Bratislava


USA: 2451 Atrium Way, Nashville, Tennessee
Estonia: Lauteri 5, Tallinn | Kompanii 10, Tartu
Latvia: Elizabetes iela 51, Centra rajons, Rīga
Lithuania: Totorių gatvė 3, Kaunas
Poland: Mickiewicza 33, Poznań
Slovakia: Kollárovo námestie 16, Bratislava

member of